• Новак
MUMUJJ Коса Clippers за Мажи Бербер Само Коса Намали Тример Сет, Професионални Cordless Clippers Професионални Чешлање Комплет за Бричење Брада, Нос Чистење, и Лицето Shearing

MUMUJJ Коса Clippers за Мажи Бербер Само Коса Намали Тример Сет, Професионални Cordless Clippers Професионални

DEN 1199.76
Производот е достапен

Достапност

Безжична работа и слободно движење за време на употреба; ако на силата на електричното fader е исклучено, само вметнување на електрична fader и употреба на тоа кога сте поврзани.Хуманизирано дизајн : сечилото може да обезбеди совршена за бричење ефект за мажи, за деца и бебиња без да предизвикаат иритација.На умерена големина и мазни линии даваат пријатно чувство и се во согласност со принципот на лесно зафат.Cordless Коса Clippers,Прецизност мотор, ниски вибрации и ултра тивок дизајн, ослободен од работа бучава со само околу 50 db, да им помогне на децата и бебињата чувствуваат комотно, не се плаши фризура било повеќе.USB Брзо Полнење&Долго траење на Батеријата : Ова mens коса clippers работи со кабелот или cordless употреба,животниот век на батеријата е неверојатно,изградена во 2500m Ah литиум батерија со 3 часа трчање време по целосно наполнета.Тешки-должност опрема за соодветна моќен намали, со стабилна и сигурна контрола.Р облик заоблени работ дизајн спречува случајно повреда на кожата. [Производ вклучува] : Главната единица, агол примање на машина главата, букви машина главата, бричење машина главата, носот коса машина главата, 4 граница чешли, четка, масло шише, чешел, полнење преку USB кабел, база, англиски упатство[Производ во боја] : црна[Моќ mode] : USB полнење[Производ материјал] : ABS тело + метал машина главата[Чистење метод] : На машина глава може да се отстрани и изми одделно[Гол машина тежина] : 134g[Вклучувајќи пакување тежина] : 558g[Производ големина] : 3.5x16cm[Пакет големина] : 18.5x7.5x25cm[Производ вклучува] : Главната единица, агол примање на машина главата, букви машина главата, бричење машина главата, носот коса машина главата, 4 граница чешли, четка, чешел, полнење преку USB кабел, база, англиски прирачник.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката