• Новак
Hmayart Кинески Calligraphy и Sumie Дрво Четка Одмор/Носител (Мачки (Бело + Црно))

Hmayart Кинески Calligraphy и Sumie Дрво Четка Одмор/Носител (Мачки (Бело + Црно))

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

Материјал : Порцелан.Должина 9.3 cm; Висина 3.2 cm.Тежина : 78 g / пар.Употреба : Да се спречи вашата четка од боење вашата маса.Пакување со 1 пар (бела еден плус црна еден).Материјал : Порцелан.Должина 9.3 cm; Висина 3.2 cm.Тежина : 78 g / пар.Употреба : Да се спречи вашата четка од боење вашата маса.Пакување со 1 пар (бела еден плус црна еден).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката