• Новак
D&D PowerDrive 38VF2240 Kevlar Здружени V Појас, Aramid

D&D PowerDrive 38VF2240 Kevlar Здружени V Појас, Aramid

DEN 19439.76
Производот е достапен

Достапност

Пакет Димензии : 20 L x 12 H x 20 W (инчи).Пакет Тежина : 25.07 фунти.Земја на Потекло : Кина.Дел Број : 3/8 VF2240. На Kevlar здружени Серија ремени (3 Vk, 5 Vk, и 8 Vk) содржат helically рана aramid затегнувачка канапи кои се специјално конструирани и извртени да се обезбеди максимална HP рејтингот со минимални водат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката