• Новак
CFFCC Кујна Ориз Кутија за Складирање Жито Сад Кујна Организатор Големи Пластични Брашно Ориз Кутии Прашина-Доказ Влага (Боја : Сива)

CFFCC Кујна Ориз Кутија за Складирање Жито Сад Кујна Организатор Големи Пластични Брашно Ориз Кутии Прашина-Доказ

DEN 4004.64
Производот е достапен

Достапност

Направени од згусне храна одделение PP материјал, BPA free, без мирис, безбедна и здрава。.Лесно да се чисти。.Лесен за складирање Сад - Чување храна свежо, суво и целосно запечатени.Можете да ја користите таа има кујна staples како брашно, шеќер, ориз, ореви, грав, ужинка, храна, житарки, кафе, или чај。.Голем капацитет дизајн。.Идеален за чување ориз, ореви, храна за миленичиња, итн.Чувајте го на чиста и сува.Доаѓа со мерка првенство .Спецификација : Материјал : ПП+PSSize : 39x19x21.5 cm .Тежина : 490g Color : Сино/Зелено/Розова/Grey Package се вклучени : 1*1 Buc Сад+ 1 Buc Мерка Првенство.

Декларирани спецификации

Material:
PP+PS
Size:
39x19x21.5 cm .
Weight:
490g
Color:
Blue/Green/Pink/Grey
Package included:
1*1 Pcs Container+ 1 Pcs Measure Cup

Комплементите на стоката