• Новак
6 Вртливата USB Флеш Драјвови Пак, 8GB - Џеб Големина, Долго Задржување на Податоците - Аква

6 Вртливата USB Флеш Драјвови Пак, 8GB - Џеб Големина, Долго Задржување на Податоците - Аква

DEN 2058.96
Производот е достапен

Достапност

Мал јамка лежи против сребрена метал вртливата врвот, па ќе можете да лесно прикачување lanyards или клучните прстени за да се задржи внимателно во рака Достапни во разни бои - Сина, Сребрена, Црвена, Црна, Жолта, Аква, Вар Зелена, Портокалова, Сива, Виолетова, Зелена, Бела, Кафена, и Fuchsia.Опфаќа нова removeable флеш меморијата на уредот на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката