• Новак
Kipp Прилагодлива Рачка, M6 Надворешен Навој, 2.56L, нерѓосувачки Челик, (Пакување од 2) (K0124.9206X60)

Kipp Прилагодлива Рачка, M6 Надворешен Навој, 2.56L, нерѓосувачки Челик, (Пакување од 2) (K0124.9206X60)

DEN 6888.00
Производот е достапен

Достапност

Тип : Надворешен Навој.База Кол. (Во.) : 0.53. Висина (Во.) : 1.26. Крај : Electrolytic Полиран, Природен Крај.Предмет : Прилагодлива Рачка.Прилагодлива Рачка, Надворешни Теми, Teardrop, Природни, Нерѓосувачки Челик, Нишка Големина M6, Завртка Должина 60.00 мм, Компоненти Материјал од не ' Рѓосувачки Челик, Нишка Стандард Крупни, вкупна Висина 1-43/64 во вкупна Должина 2-9/16 in Specifications : Тип : Надворешни Thread Base Кол. (Во.) : 0.53 Висина (Во.) : 1.26 Крај : Electrolytic Полиран, Природни Finish Item : Прилагодлив Handle Style : Модерна Design Screw Должина : 60.00 mm Standards : ДОФАТ, Ro HSMaterial : Нерѓосувачки Steel Thread Големина : M6 Color : Natural Thread Тип : External Components : Нерѓосувачки Steel Overall Должина : 2-9/16 in Overall Висина : 1-43/64 in Width : 0.73"Height : 32mm Knob Тип : Прилагодлив Handle Length : 65mm Diameter : 18.5 mm Components Материјал : не' Рѓосувачки Steel Handle Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Thread Стандард : Coarse Handle Тип : Teardrop.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката