• Новак
Shockproof Силикони Браник Случај за LG X3000 Розова

Shockproof Силикони Браник Случај за LG X3000 Розова

DEN 546.24
Производот е достапен

Достапност

Производителот гаранција може да не се применува. 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита за рабови и агли на вашиот LG X3000 од капки.Дизајниран со нова стабилна и ултра-отпорни меки силиконски, аглите на овој случај се зајакнат за подобро шок и вибрации апсорпција.Погоден за вашиот LG X3000 : отворања се овозможи слободен пристап на сите пристаништа, копчиња и врски.Дизајн и стил : Нова генерација на заштита со ергономија и светли бои за да заличи до вашиот секојдневен живот.Лесна инсталација.Да се стави на браник во место, едноставно позиција на браник на секој агол како ќе се прилагоди на тоа, се повлече на неа да се инсталира и да се провери дека сите контури се преземат.Се релаксираат и да игра.PH26 - shockproof и ултра-отпорни заштитен браник.Нејзините агли се зајакнат за подобра апсорпција на секојдневниот шокови.Cut-испис овозможи слободен пристап на сите пристаништа и на пристаништа на вашиот телефон.Дизајн, ергономија и живописни бои се дополнуваат со вашиот дневен вкус.Оваа брана е универзална.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката