• Новак
Женска Оптоварување Сандали Летото Сандали за Жените Сандали Кожа Удобност Сандали Жените Универзална Сандали Жените Женска Мода Сандали Широк Ширина Флип Апост?

Женска Оптоварување Сандали Летото Сандали за Жените Сандали Кожа Удобност Сандали Жените Универзална Сандали Жените

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

висока пета чевли жените флип апостолки женска големина пешачење сандала слајдови за рамен 9 флип апостолки за жени, девојки сандали големина 6-7 големи крзно слајдови plantar fasciitis најдобри домот пораз 5 11 сандали за жените, големината црн фустан девојки и флип апостолки женска удобно сандала оптоварување секси светло сина 10 сандали за жени жени е тенок животинско флорални флип пропадне сандала апостолки големина смешно меур сандали, влечки мемориска пена женска 9 црна флип пропадне сандали големина оптоварување.платно за чевлички за волна, за жени симпатична женска женски големина на кинеската мрежа пинк меки shearling 1 на жените женска слатки чевлички за жените пантофли чизми масажа мека девојки големина микрофибер влечки симпатична куќа малку жени сум партија женска меморија.пена за подигање девојки сатен затворен отворено жените concha влечки мемориска пена за внатрешна и надворешна црна fuzzy смајли лицето 8 жени влечки жена за женска големина унисекс слајд сандала лето не се лизга мека базен слајдови дома бања влечки кревет.♧Вовед : Применливи Пол : женски/жени/голема girls Applicable Сезона : Летни и Autumn Applicable occation : Лесни сандали,Погодно лизга-за дизајн,Cushioned selectinsole,Мода и Personality High квалитетен материјал : удобно и мека,го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонови,ја подобрува posture Applicable сцена : Погодна за отворен одење,рекреација,одмор,Свадба,забава и други прилики,боја на кожата здрав и стилски.Големината ќе биде помала поради конкавна дизајн, ве молиме, изберете ја големината според нога тип или шема големина предвидено пред да се направи нарачка.70%СТП/30%Гума.Гумен ѓон.Платформа мерки околу .Произведено во САД или Увезуваат.Подигнете отворање мерки околу 2" наоколу. ♧Answer : ___________________________ NOTE : Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Вратило мерки околу Глуждот сантиметри од лак.Големината марка на чевли е азија големина на број.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката