• Новак
YSJJZDE Автомобил Телефон Носителот 2021 GPS Планината Носителот Автомобилот Мобилен Телефон Лулка Лулка Автомобил Внатрешни работи, Автомобилот Црна ABS Автомобил Внатр

YSJJZDE Автомобил Телефон Носителот 2021 GPS Планината Носителот Автомобилот Мобилен Телефон Лулка Лулка Автомобил

DEN 1247.52
Производот е достапен

Достапност

"Една Рака Операција: Користење на автомобил телефон носителот, вие едноставно можете да го закачите или отстраните од вашиот телефон со една рака.Тоа е исто така многу погодни за вас да се прилагоди на агол на вашиот уред.Исклучителен Дизајн:Мала големина го прави Магнетна Автомобил Телефон Планината едвај забележителни додека не се користат, и не ќе го блокирате вашиот став кога возите.Погодно за Заклучување и Ослободување на : - Едно-копче за ослободување систем овозможи да се заклучува или да се ослободите од вашиот телефон со само една рака операција.Разноврсна Гледање : - Високо-флексибилни топката-заеднички 360° на ротација овозможува бесконечна агли на гледање.Позицијата на вашиот телефон во совршен агол за да уживате во една порелаксирана и побезбедно возење.Лесен за Инсталација : со Користење на планината е многу удобен, бидејќи на своите човечки ориентиран дизајн.Планината е обично лесна и компактна што го прави исклучително корисна и лесно се зачувани.".Features Feature 1 : Electroplating боја + еколошки силикони, не-токсични и tasteless Feature 2 : Моќен 3 M лепак, стабилна паста, селективно паста во bottom Feature 3 : 360-степен три-димензионални ротација, различни погледни angles Feature 4 : Поинаква поставеност позиции, мобилни телефони може да бидат поставени хоризонтално и vertically Specification : име на Производ : Автомобил табла мобилен телефон holder Product материјал : висок квалитет ABS+silicone Product тежина : бруто тежина 190g Product пакување големина : 53.5x28.5x25.8cm Product применливи големина : 3.5-6 инчен мобилни phone Product додатоци : none.

Декларирани спецификации

Product name:
Car dashboard mobile phone holder
Product material:
high quality ABS+silicone
Product weight:
gross weight 190g
Product packaging size:
53.5x28.5x25.8cm
Product applicable size:
3.5-6 inch mobile phone
Product accessories:
none

Комплементите на стоката