• Новак
BULGINBULGIN PX0844/A/0M50/Б-КОМПЈУТЕРСКИ КАБЕЛ, USB 2.0, 0.5 M, ЦРНА

BULGINBULGIN PX0844/A/0M50/Б-КОМПЈУТЕРСКИ КАБЕЛ, USB 2.0, 0.5 M, ЦРНА

DEN 2585.76
Производот е достапен

Достапност

Ro HS Согласност : Да.Ro HS Phthalates Во Согласност : Да +.SVHC : Нема SVHC (27-Јуни-2018).Карактеристики : Конектор за Полнач : Тип Б Приклучок за да напишете Receptacle Cable Должина - Метрички : 500mm Cable Должина - Империал : 19.7"USB Стандард : USB 2.0 Јакна Боја : Black Electronic Означување : -Палета на производи : -Спецификација за Производ : Ro HS Согласност : Yes Ro HS Phthalates во Согласност : Да +SVHC : Нема SVHC (27-Јуни-2018).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката