• Новак
3M 213 Маскирање Лента, 6.5 Мили, 1 x 60 yds, Тен, 36/Случај, 3M Акции# 7000047437

3M 213 Маскирање Лента, 6.5 Мили, 1 x 60 yds, Тен, 36/Случај, 3M Акции 7000047437

DEN 1696.80
Производот е достапен

Достапност

Многу висока температура лента за употреба во маскирање и одржување на апликации.Идеален за употреба на елоксирани алуминиумски површини за чиста отстранување.Дизајниран за внатрешна употреба.Влага и растворувач отпорни.Withstands температури до 350° F. за 30 минути.Палачинка хартија поддршка со гума лепило. 3 M Акции # 7000047437, Серија 213.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката