• Новак
Мрзливост Бебе Месечна Milestone Ќебе Бебе Момче Зеленило, Акварел Џунглата Бебе Ќебе за Момчиња и Девојчиња Новороденче Подарок Идеја Фотографија Позадина Мека Руно ?

Мрзливост Бебе Месечна Milestone Ќебе Бебе Момче Зеленило, Акварел Џунглата Бебе Ќебе за Момчиња и Девојчиња Новороденче

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

【Не Пропуштајте Малку Една Раст】Пакетот вклучува 1 супер меки руно мрзливост бебе месечна milestone ќебе, 1 чувствува зелени лисја рамка и 1 чувствува мрзливост декорација.Ајде да видиме колку малку мрзеливост расте!. 【Најдобар Подарок за Новороденче】Оваа џунгла мрзливост месечна milestone ќебе со симпатична чувствува украси сигурно ќе биде најдобар подарок за новороденче или бебе туш.Тоа ќе се сврти на мало бебе во симпатично мрзливост во џунглата и снимање на секој момент во текот на бебето раст!. 【Премиум Мека Руно Ќебе】Ова бебе ќебе е направен од 100% високо-квалитетна мека и кадифен руно.Тоа е кожата-friendly на бебињата.Рачен перење или во машина за миење е исто така поддржана.Ние само се обезбеди врвот и на одбраниот производ на нашата прекрасна бебе. 【Совршена Големина и Лесен за Употреба】ќебе мерки за 50 инчи широка и 40 инчи висок која им овозможува на повеќето бебиња да лежат или седат на него.Бонусот се чувствува декорација може да се користи за прикажување на месеците.Со нашите milestone ќебе во собата, можете лесно може да го збогати вашиот фото албум на вашата прекрасна мала еден. 【Задоволство Гарантира】ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со производот.Ако сте unsatisfy со нашиот производ, може да се добие целосна наплата без состојба!Вашето задоволство е наша задоволство.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

MYWALE Топла Пролет Дише Бебе Ќебе/Мека Minky Sherpa Ќебе за Момчиња Девојка/Новороденче Берберски Ќебе за Примање,Креветчето,Години,Расадник,Постелнина,

DEN 479.76

На предната страна се knited со волна со светла шема и прекрасен елен [Ткаенина и Квалитетот]Направен од 100%