• Новак
Бугарскиот Торба Suples Оригинални Вистинска Кожа, Направени од страна на Suples, Вклучувајќи Го и Наставни Видео од Пронаоѓач Тренер Иван Иванов (Борење, Фитнес)

Бугарскиот Торба Suples Оригинални Вистинска Кожа, Направени од страна на Suples, Вклучувајќи Го и Наставни Видео

DEN 4728.00
Производот е достапен

Достапност

Ако тоа не се каже Suples тоа не е бугарски Торба!.Доаѓа со СЛОБОДНИ наставни Видео Линк! 2 ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА!Нема B. S. Рачно Изработени - Висок Квалитет Вистинска Кожа (Ќе го добиете она што го плаќаат за).Целото тело тренингот!Исклучително разновиден!Следете Suples Системите за Обука на Facebook, Instagram и You Tube за да видите видеа за обука.Бугарската Торба е облик овозможува и на горниот и долниот дел од телото за обука, додека со потенцирање зафат сила.Три различни видови на рачки им овозможи на спортисти за да се изврши избор на вежби со користење на различни костец.Бугарската Торба е фитнес алатка на следната генерација.Да се биде движење врз основа парче на опрема, Тоа ги вклучува сите primal движење модели кои го имитираат природните движења.Она што ја прави торба уникатен е тоа што тој е еден од само неколку вежба алатки кои ги покриваат сите рамнини на движење под оптоварување.Тоа е функционална обука алатка која создава енергија и невролошки интеграција.Бугарската Торба била измислена во 2005 година од страна на Иван Иванов.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката