• Новак
MYERZI Подвижен Рек Количка Полици - Убавина Автомобил Коса Салон Колички Фризерски Обезбедува Алатка Автомобил Фризерски Алатка Кабинет Топла Обоена Остриги Сос Ре?

MYERZI Подвижен Рек Количка Полици - Убавина Автомобил Коса Салон Колички Фризерски Обезбедува Алатка Автомобил

DEN 420.00
Производот е достапен

Достапност

Материјал : ABS, големина : 33*38*86cm, производ тежина : 5.5 килограми.Силна носивоста, стабилна структура, прекрасен изглед и може да се одржи голем капацитет предмети.Цевка од нерѓосувачки челик заграда, постабилна и издржливи без тресење,360° универзална тркала дизајн, мазна и еластична одење, молчи и не се заобиколи.Мулти-функција врвот плоча, лесно да се одржи воздушен канал, ножици, шампон сад, вода спреј шише и други предмети, висока температура првенство може да празнење треска, електрични род и други фризерски tools.Ние сме одлична продавачи на , ние внимателно ќе ги провери пред превозот.Ако имате проблем со логистика, ве молиме да бидете трпеливи и да не контактирате на време.Ние сме одлична продавачи на , ние внимателно ќе ги провери пред превозот.Ако имате проблем со логистика, ве молиме да бидете трпеливи и да не контактирате на време.Дали да се соберат : yes.Употреба : медицински автомобил, убавина автомобил, алатка количка, trolley Daily одржување : редовно ги површината со крпа за да ја задржиш чисти.Ве молиме да користите строго според производот имајќи инструкции, строго забрането да се overweight This објектот не содржат други украси во слика.Прирачник мерења може да има некоја грешка од 1-3 см.Бојата на сликата може да се разликува поради разликата помеѓу светлината и екранот,ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Добредојдовте во мојата продавница, ви посакувам среќен шопинг,времето за испорака е околу 10-20 работни дена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката