• Новак
Лента Логика 1300 Здрав Лента, 1/2 x 60 yd.

Лента Логика 1300 Здрав Лента, 1/2 x 60 yd.

DEN 3677.52
Производот е достапен

Достапност

Идеален за светло должност апликации.Обезбедува супериорни држи моќ над twine или лепак затворачи.Користењето на пакет чудно во облик на пакети. 1/2 инчи x 60 yds.Лента логика 1300 здрав лента.Идеален за светло должност апликации.Обезбедува супериорни држи моќ над twine или лепак затворачи.Користењето на пакет чудно во облик на пакети.Лента Логика #1300 Здрав Лента е идеална за осветлување-должност апликации.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката