• Новак
Amana Алатка - 170mm Adj. Chamfer -90 На +90 (61311), Индустриски Одделение

Amana Алатка - 170mm Adj. Chamfer -90 На +90 (61311), Индустриски Одделение

DEN 10401.60
Производот е достапен

Достапност

Посветеност за постојано обезбедување на највисок квалитет.Решенија за производителите, fabricators, екранот и кабинетот се професионалци.U.S.А.Корпоративното седиште и магацин, кој се наоѓа во Њујорк.Посветеност да им понуди на највисок постојан квалитет и иновативни производи.Индустриски одделение.U.S.А.Корпоративното седиште и магацин, кој се наоѓа во Њујорк, посветеност за постојано обезбедување на највисок квалитет и посветеност да им понуди на највисок постојан квалитет и иновативни производи, решенија за производителите, fabricators, екранот и кабинетот се професионалци, индустриски одделение алатки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката