• Новак
X60 Облека Мали Тркалаат 9 4/5 X 13 2/5 Сина 130/Тркалаат Количина: 12

X60 Облека Мали Тркалаат 9 4/5 X 13 2/5 Сина 130/Тркалаат Количина: 12

DEN 1694.40
Производот е достапен

Достапност

Направен во сад.Сува Избрише Тек, Ги Тип Општа Намена Избрише, Перфорирани се Тркалаат, Производ Серија WYPALL(R) X60, Absorbency Умерено Ниво, Влажни Сила Ниво Подобро, Сина, Минимум Cleanroom Стандарди Никој, Hydroknit, Lint Ниво Стандард, се Тркалаат Должина 141 фт, Лист Должина 13 во 1/2, на Состојба Ширина 9 3/4 во, Број на Листови 130, Ply 1, Пакет Количество 12.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката