• Новак
Tenberly 2 Парчиња Батерија AHDBT-501 Батеријата 1800mAh со Двоен LED Батерија Полнач за GoPro Херој 5 6 7 8 Црна,GoPro AHDBT-501,GoPro Hero5 4K Камера

Tenberly 2 Парчиња Батерија AHDBT-501 Батеријата 1800mAh со Двоен LED Батерија Полнач за GoPro Херој 5 6 7 8 Црна,GoPro

DEN 559.92
Производот е достапен

Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Целосно компатибилен со Go Pro Херој 7 Црна, Go Pro Херој 6 Црна, Go Pro Херој 5 Црна, Go Pro Херој 2018. Без мемориска ефекти, така што ќе може да ја полните батеријата за супер Долго Време на Снимањето.Повеќе Полнење Опција : Поддршка на Микро USB и Тип C USB интерфејс.Можете да ја дополните вашите батерии од вклучувајќи USB порта со USB полнач за во автомобил полнач, моќ банка, лаптоп.Нема да пропуштите било прекрасен момент.Уживајте забава во секое време.Преносни Целосно наполнет - се Претвори зелена.Она што ќе добиете и Услуга:1 x батерија полнач, 1 x USB кабел, 2 x AHDBT-501 батерии.Ако имате било какви прашања (дали тоа е квалитетот на производот, употреба или други прашања), ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и нашите услуги на клиентите тим ќе бидеме среќни да ви помогнат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката