• Новак
ASICS на Мажите Гел-Вложување 8 Трчање

ASICS на Мажите Гел-Вложување 8 Трчање

DEN 1030.32
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ГЕЛ Технологија - Тапацир обезбедува одлични шок апсорпција.Ре-инженерните outsole гкл за подобри off-road влечење -.Адвокатско ASICS Gel Venture 8 : : На GELVETURE 8 работи чевли е дизајниран за голема отворено.Овој сестран чевли е одличен за патека работи, светлина пешачење или истражување на нов град.Овој модел е надграден со повеќе сместени forefoot одговара, додека намалување на износот на облоги околу forefoot без да се жртвува издржливост.И на крај, outsole е потрајни со влечење шема тоа се подобрени со reengineered гкл под петицата.Сите овие надградби направи нов GELVETURE 8 чевли препорачува придружник за следната авантура.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката