• Новак
myGEKOgear MagiClaw -Телефон мирување, Телефонот носителот и Мобилен телефон носителот Tripod Стојат Компатибилен со Сите Мобилен Телефон

myGEKOgear MagiClaw -Телефон мирување, Телефонот носителот и Мобилен телефон носителот Tripod Стојат Компатибилен

DEN 1178.16
Производот е достапен

Достапност

Оди handsfree со вашиот телефон со телефонот мирување, телефонот носител, или мобилен телефон застане.Мобилен телефон клип носителот со гума поместена менгеме отвори најмногу до 2. 7 инчен компатибилен со повеќето телефон.Tripod iphone носителот и iphone/мобилен телефон стојат на биро.Тоа сигурно мобилен телефон во право позиција.Може да функционира како таблет стои на гората таблета ако користите со друг таблет планината додаток.Корисниците може да се качи и клип врз речиси секоја површина маса, кревет, плочи, автомобил, или пол се залагаме за снимање.Оди hands-free со вашиот smartphone уред со мојот GEKO опрема Магија закон.Компатибилен со повеќето електронски уреди.Контрола на ноктот да се рамни површини, сигурно тоа околу круг површини, или поставете го како стојат со користење на своите interlocking прсти.Прицврстете ја на место од страна на нарезници во својата навој стожерот завртка.Овој стилски менгеме доаѓа со топката главата и паметен телефон планината, и може да биде прикачена на повеќето површини до 2. 7" широк.Телефонот планината поддржува телефони до 2. 7" широк, како што е i Phone 6s и Галакси S7. На топката главата нуди 1/4"-20 монтажа завртка и овозможува за 360° прилагодување.Телефонот планината може да биде прикачен на топката главата или директно на ноктот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката