• Новак
ГЕМ-Внатре 8мм Природни Мешана Боја ite скапоцен камен Лабава Монистра Голема Голема Дупка Монистра за Накит Изработка на Накит Beading Материјали за Жени

ГЕМ-Внатре 8мм Природни Мешана Боја ite скапоцен камен Лабава Монистра Голема Голема Дупка Монистра за Накит Изработка

DEN 134.40
Производот е достапен

Достапност

Материјал : 8mm Мешана Боја ите 47-50 Pcs/Влакно; Дупка големина 1.0 mm.Answer : ___________________________ Note : Сите камења се уникатен и може да се разликува од оној што е прикажано на сликата.Сите наши производи се сите Fullfilled Страна , Тоа ќе се реализира во Два Дена за Премиерот Член.Оваа ASIN се Создаде од Страна на ГЕМ-внатре,Кликнете продаваат од страна на"ДИЈАМАНТ-внатре", Најдете Повеќе ПРИРОДЕН Камен.Најдобар Дар за Човекот/жени/девојки/ Девојка/ Љубители/Пар/Мајка.Најдобриот Роденден на Божиќ Ден на Мајката денот на Вљубените Присутен било кога!!!Прави прекрасен подарок за било кој повод,Доаѓа со Еко Пријателски Памук торба.Политика на враќање : ГЕМ-внатре зема гордост во правење на производи вршење на нашиот бренд.Овие пакети од монистра носат 60-дневниот гаранција за квалитет.Без прашања ќе бидете прашани ако не сте целосно задоволни со производот и сакате да го вратите.Ние само се обезбеди на нашите 60-дневниот гаранција за квалитет на производот брендирани ГЕМ-внатре и се продаваат од страна на продавачот ГЕМ-внатре.Ви благодариме за посетата на ГЕМ-внатре продавница,ГЕМ-внатре е професионална B5 C тим за продажба специјализирана во изработка на накит монистра и наоди.Ако сте заинтересирани за овој производ, ве молиме додадете во сакаат листата сега, во случај дека не можете да го пронајдете тоа по производ ihanges.Ако сте заинтересирани во нашите други монистра или наоди, ве молиме кликнете нашиот бренд име.Името на брендот се наоѓа по насловот.За било какви проблеми или совети, ве молиме да не контактирате, ќе добиете одговор во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката