• Новак
12 Налепници Дијана Еднорог (2 парчиња 5.5 инчи, 4pcs 2.50 инчен, 6pcs 1.8 инчи)

12 Налепници Дијана Еднорог (2 парчиња 5.5 инчи, 4pcs 2.50 инчен, 6pcs 1.8 инчи)

DEN 648.00
Производот е достапен

Достапност

12 еднорог налепници за Дијана.Стилски еднорог налепници со име Дијана.Налепница сет со 12 налепници. 2x 5.5 инчи, 4x 2.5 инчен и 6x 1.8 инч.Дијана еднорог налепница за Дијана. 12 симпатична налепници.Дијана еднорог налепница за Дијана. 12 налепници со една симпатична еднорог и букви Дијана.Оваа розев еднорог налепница е многу стилски.Ви се вика Дијана или е оваа симпатична еднорог налепница подарок за Дијана?Дијана ќе се љубовта.Ова е многу симпатична еднорог налепница за Дијана.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката