• Новак
WSZJJ Преносни Ashtray Дома, Ретро Риба во Облик на Личноста Керамички Ashtray Копче за Складирање Кутија Креативни Дома Декорација Дневна Соба Мали Украси

WSZJJ Преносни Ashtray Дома, Ретро Риба во Облик на Личноста Керамички Ashtray Копче за Складирање Кутија Креативни

DEN 7635.84
Производот е достапен

Достапност

♥ На изработка е добро дефинирани, рабови и агли се мазни не повреда на рацете. ♥не содржат штетни материи, така што вие и вашето семејство може да ги користат со доверба. ♥Материјал : Високо-квалитетни керамички е мазна и нежна, анти-УВ е лесно да исчезнат, има карактеристики на отпор да падне носат. ♥corrosionnot лесно да се нула, правење на вашиот чистење повеќе погодно. ♥Големина : 16 * 13 см.Боја : Фото Color Material : Resin Scope на примена : за дома, office Scope на примена : за дома, office This производот е погоден за користење во бања, спална соба, дневна соба, канцеларија и други простори, лесна и практична.Со цел да се задржи спалната соба чистење, ве молиме обидете се да го замени ѓубре торба во корпата за ѓубре за да се спречи комарци од запишување.Прирачник за мерење може да има ситни грешки, но не влијае на нормална употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката