• Новак
Џеј Strongwater Lorraine Камен & Глеѓ Работ 4x6 Рамка

Џеј Strongwater Lorraine Камен & Глеѓ Работ 4x6 Рамка

DEN 11880.00
Производот е достапен

Достапност

Карактеристики Домот, Темно Кафена И Дизајн.Наведени со Бел Опал Кристално за Голема Графика Жалба.Материјали : Pewter со 14 K Злато и Средни Браун Антички Заврши, Рака-Емајлирани и Рака-Сет со Сваровски Кристали.Димензии : 5" W 7" H. рачно изработени во Њујорк и Род Ајленд.Домот, темно кафена Lorraine Камен Работ 4" x 6" Рамка е наведено со бел опал кристали за голема графика жалба.Шик дополнување на храбар Safari Колекција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката