• Новак
Kipp 03000-08 Челик Пролет Plungers, Топката Стил, Дупчиња, Стандард Крајот Притисок, Метрички, М8 Нишка (Пакување од 50)

Kipp 03000-08 Челик Пролет Plungers, Топката Стил, Дупчиња, Стандард Крајот Притисок, Метрички, М8 Нишка (Пакување

DEN 3451.44
Производот е достапен

Достапност

Телото на челик квалитет класа 5.8. Топката во Челик.Црна Оксид Заврши.Земја на потекло : Германија.Телото на челик квалитет класа 5.8; топката во челик; пролетта во пролет челик класа D. Црна оксид заврши; Топката Закорави.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката