• Новак
Metaltex Palio Агол Багажник, Сребро со Metaltex

Metaltex Palio Агол Багажник, Сребро со Metaltex

DEN 790.08
Производот е достапен

Достапност

Metaltex Palio Агол Багажник, Сребро.Практичен и простор за заштеда на енергија полица за кујна;Со ексклузивни Metaltex-Polytherm слој;3 години гаранција;Шок отпорни, рѓа отпорни, анти-статички;Димензија : 25 x 25 x 19 cm;Димензија : 25x25x195cm;Простор за заштеда на простор за складирање од зачини, лименки или други контејнери;Со ексклузивни Metaltex polytherm слој.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката