• Новак
Scicalife Мерење Шише Високи Форма Borosilicate Стакло, Гравитацијата Шишиња Јасно Примерок Шише Labware За Во Болница Хемија Соба Лабораториски Апарати Транспарентен

Scicalife Мерење Шише Високи Форма Borosilicate Стакло, Гравитацијата Шишиња Јасно Примерок Шише Labware За Во

DEN 268.56
Производот е достапен

Достапност

Направени од високо - квалитет стакло материјали, трајни производи за долго време се користи.Мерење шише е заедничка лабораторија стакло, најчесто се користат за мерење на одредени количини на цврст.Совршен за работа како арома шише или складирање шише.Се користи во лабораторијата, исто така многу погодни за употреба како мирис шише или складирање шише.Точно мерење на мали стаклени контејнери што се користат во анализата на примерокот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката