• Новак
Синџир Прашка, G120, QOG, од Легиран Челик, 10 ft L

Синџир Прашка, G120, QOG, од Легиран Челик, 10 ft L

DEN 909.60
Производот е достапен

Достапност

Цена За : Секој Број на Синџири : 4 Вклучува : Трајни Метална Ознака ID, во Прилог на Прашка Крај : Насликани Предмет : Синџир Прашка Материјал : Легиран Челик Прашка Тип : QOG Боја : Сина Одделение : 120 Прилог Тип : Триаголник Линк и (4) Земи Куки Работно Оптоварување Граница : 13, 500 lb.Синџир Големина : 9/32" Должина : 10 ft.Целокупната Стигнат до : 10 ft.Земја на Потекло (предмет на промена) : Повеќе. 'Синџир Прашка, Одделение 120, Бројот на Ланци 4, Синџир Големина 9/32 Во., Целокупната Стигне до 10 ft., Прилог Тип Триаголник Линк и (4) Земи Куки, Прашка Тип QOG, Материјал од Легиран Челик, Должина 10 ft., Сина боја, Заврши Обоен, Работно Оптоварување Граница 13, 500 lb., Вклучува Издржливи Метална Ознака ID, во Прилог на Прашка '.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката