• Новак
Преносни Висок Стол, Бебе Хранење Појас Полиестер за Отворено за Dinning Соба(Сива Ѕвезди)

Преносни Висок Стол, Бебе Хранење Појас Полиестер за Отворено за Dinning Соба(Сива Ѕвезди)

DEN 558.96
Производот е достапен

Достапност

Можете да седи во удобен стол и се хранат вашето бебе во секое време, насекаде. [Фиксна] Преносни бебе стол трае само неколку секунди за да слајд вашето бебе безбедно во вашиот стол.[Полиестер Материјал] Употреба трајни полиестер материјал, отпорни на абење и еластична, и може да се користи за долго време. [Лесно Хранење] Преносни висок стол ви овозможува лесно да го носат вашето бебе со вас и го прави хранење време лесно.Можете да седи во удобен стол и се хранат вашето бебе во секое време, насекаде. [Применливи Сценарија] Без разлика каде и да одите, можете да го носат овој бебе стол појас со вас. [Фиксна] Преносни бебе стол трае само неколку секунди за да слајд вашето бебе безбедно во вашиот стол. [Применливи Сценарија] Без разлика каде и да одите, можете да го носат овој бебе стол појас со вас.Спецификација : Предмет Тип : Преносни Бебе Chair Material : Полиестер Пакет Листа : 1 x Portable Бебе Стол.Нашите деца хранење стол рака држи бебето, каде што треба да биде.Функција : 1.Овој објект не е погоден за преземање на бебиња/години во ресторани или пријатели или семејство домови, вртење на стол во бебе стол.Овој објект не е погоден за преземање на бебиња/години во ресторани или пријатели или семејство домови, вртење на стол во бебе стол.Потоа користете два рамо ремени да го држите бебето во место.

Декларирани спецификации

Item Type:
Portable Baby Chair
Material:
Polyester
Package List:
1 xPortable Baby Chair :

Комплементите на стоката