• Новак
TYLC Божиќ Капа на Дедо мраз Капи Празник Божиќ Шапка за Возрасни и Деца Божиќ, Нова Година Празнична Партија Supplie Headwear, (Боја : Возрасни, Големина : 4028cm)

TYLC Божиќ Капа на Дедо мраз Капи Празник Божиќ Шапка за Возрасни и Деца Божиќ, Нова Година Празнична Партија Supplie

DEN 526.56
Производот е достапен

Достапност

Декоративни Дедо мраз Шапка : Прекрасни дедо мраз шапка и да создадете пријатна и интересна атмосфера.Уживање во една прекрасна и пријатна НОВА ГОДИНА.Топла Божиќ Ден : Ова мека црвен кадифен Божиќ шапка може да се чува на топло во ладно.Божиќ капи со задебелена дизајн поставата се чува главата на топло, дури и ако се случува на снежните ден.Високо Квалитетен Материјал : Божиќ дедо мраз шапка рачно изработени со висок квалитет кадифен.Божиќ капи со традиционалната црвена и бела боја, рачно миење е потребно, тоа е супер удобно за долг рок носат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката