• Новак
Уникатен Dangle Бар Хематит Кристал Опфатени Топката Злато Заврши Студ Обетки За Жените Сет

Уникатен Dangle Бар Хематит Кристал Опфатени Топката Злато Заврши Студ Обетки За Жените Сет

DEN 479.52
Производот е достапен

Достапност

Изборот tassel обетки, секси, стилски обетки или големи карики може да ви помогне да изгледаат совршено.ЛЕСНО ДА СЕ СОЗДАДЕ ВАШИОТ СТИЛ.Еден пар на tassel, гроздобер, злато позлатен, плоштад или пад обетки, едноставна пакет на обетки изгледа одлично со сите видови на повик носи.СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕЈА ЗА РОДЕНДЕН ЗА ПРИЈАТЕЛ.Ништо не може да ја истакне вашата оригиналност повеќе од едноставна единствени моден ткаенината прстени, earring карики, и стилски карактер earrings Don не знаете што подарок за сестра, мајка, или жена го избере нашиот пакет на циркониум симпатична ушите или неформални кругови.Тоа е причината зошто таков случај како злато да се откажат обетки или бохемски ' рскавица обетки се третираат со голема грижа.За ДА ДОДАДЕТЕ СЛИКА ЛЕСНИ НАКИТ : обетки за жените, обетки сетови, уво studs карики, студ earring накит или мажи обетки и промена на изгледот целосно!нашите противалергиски накит ќе се игра во нови светла и да стане кул!Секси работи обетки се вреди да се купуваат, кога таа одлучи да се ажурира нејзината гардероба.Стилски и убави уникатни обетки за чувствителни уши ќе биде пријатно изненадување за неа.ИСКЛУЧИТЕЛЕН ИЗГЛЕД.Еден пар на топла розова ankh обетки, женска dangle обетки, бела накит, рачно изработени накит обетки поставува ќе направи да се charmer и елегантен.Нашите опал обрачот клип на накит со earring грбот имаат уникатен дизајн, лесен и удобен за носење.ВАШИОТ НАКИТ СЕКОГАШ СЕ ОДРАЗУВА НА ВАШАТА ИНДИВИДУАЛНОСТ И ОРИГИНАЛНОСТ!.Интересен дизајн на обетки кристал многу комбинира со геометриски коцка накит даваат виталност убава и елегантна личност.НОВИ ПРИСТИГНУВАЊА ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА ВИ ДАДЕ МОЖНОСТ ЗА ИЗБОР ОД КАПКА СИНА, ГОЛЕМ ЦВЕТ, TASSEL, РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ, ЦРНО РУМЕНИЛО, ГЕОМЕТРИСКИ, ЛЕОПАРД ПЕЧАТИ, МЕТАЛ, ОВАЛНА ОБЕТКИ ИЛИ КУБНИ РАКАВИ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката