• Новак
ЛП-E17 Тројно Полнење на Батеријата Патување Полначот со LCD Дисплеј за Canon EOS М3 М5 M6 750D 760D 800D T6i T6S 200D БАКНЕЖ X8i Дигитална Камера

ЛП-E17 Тројно Полнење на Батеријата Патување Полначот со LCD Дисплеј за Canon EOS М3 М5 M6 750D 760D 800D T6i T6S

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

Во согласност со Канон ЛП-E17 држачи за очила, Безбедност коло дизајн.Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Пакет.Мини USB Тројно полначот може целосно да ја наполните 3 ЛП-E17 батерии во исто време.Димензија : 106 x 67 x 24mm / 4.17" x 2.64" x 0.94", Текст : 5 V-3А(min) Излез : 8.4 V-850m A(x1)/650m A(x2)/450m A(x3).Интелигентни LCD полначот прикажува статусот на полнење и капацитетот на батеријата.Кога полначот е овозможено, батерија во штекер CH1/CH2/CH3, екран CH1/CH2/CH3 светлата.Компатибилна со следниве модели : Canon EOS 77 D EOS 750 D EOS 760 D EOS 8000 D EOS М3 EOS М5 EOS M6 EOS Бунтовнички T6i EOS Бунтовнички T6s EOS Бунтовнички T7i БАКНЕЖ X8i EOS 200 D EOS 800 D EOS SL2. Спецификации : Влез : 5 V-3А(min) Излез : 8.4 V-850m A(x1)/650m A(x2)/450m A(x3) Димензија : 106 x 67 x 24mm / 4.17" x 2.64" x 0.94" Фит за : Батеријата Компатибилен : Canon ЛП-E17 Апарат Компатибилен : Canon LC-E17 Канон LC-E17 C Компатибилен следниве модели : EOS 77 D EOS 750 D EOS 760 D EOS 8000 D EOS М3 EOS М5 EOS M6 EOS Бунтовнички T6i EOS Бунтовнички T6s EOS Бунтовнички T7i БАКНЕЖ X8i EOS 200 D EOS 800 D EOS SL2 Пакет се Вклучени : 1 * Трокреветни/3 Канал Батерија Полнач 1 * USB2.Од 0 до USB3.1 (Тип-C) Кабел.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката