• Новак
YUXO Мачка Качување Рамка Куќа Топло Зима Мачка Вила Гребење Мачка Пост Погодна за Внатрешна Употреба 49 X 35 X 55cm Мачка Дрвја (Боја : Кафена)

YUXO Мачка Качување Рамка Куќа Топло Зима Мачка Вила Гребење Мачка Пост Погодна за Внатрешна Употреба 49 X 35 X

DEN 9340.32
Производот е достапен

Достапност

❤ Топ-ниво платформа : зголемена дизајн околу топ-ниво платформа за заштита на мачки. ❤ Сисал столб : виси сисал horsewhip наместо смешни мачка држи, слободни вашите раце и нека се мачка се забавува себе. ❤ Безбедно и мека : софа, целосно е покриена, безбедно и мека, без повреда на мачка. ❤ Дебели тапацир : double-layer, дебели текстил, памук баласт, топло и удобно. ❤ Забелешка : само една мачка качување рамка е вклучен во пакетот.Мачки и други работи кои се појавуваат на сликата не се вклучени.Бренд : YUXOProduct име : мачка качување frame Material : коноп rope Suitable за скокање, гребење, качување, и relaxing Package се вклучени : 1 x мачка качување рамка ( животни и други работи во слики не се вклучени.)Услуга:ако имате било какви барања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се реши во рок од 24 hours Note : ★ 1-3cm грешка е нормална последица на различни мерни методи; поради различни агли на камерата и светлосни ефекти, може да биде од вистинската боја на сликата, која е малку поинаков од вообичаените.★ Ние ќе ви обезбедиме со квалитет на производите, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори навремено во рок од 24 часа.Совети : ● Големина опис прирачник за мерење, ќе има 1-2cm грешка, предмет на вистинската големина ● Фото објаснување : Во вид на снимање, поради светлината, агол, екранот, и сл., таму ќе биде малку боја разлика, ве молиме да преовладуваат во вид ● Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail.Ние ќе ви одговори што е на задоволително ниво во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката