• Новак
BENTOBEN Компатибилен со Samsung Galaxy S21 Ултра Случај 5G (6.8 инчи) 2021, Тенок Силикони | Потпирачот 360° Прстен Носителот | Support Автомобил Планината | Мека Гума Хибрид Shockproof Браник

BENTOBEN Компатибилен со Samsung Galaxy S21 Ултра Случај 5G (6.8 инчи) 2021, Тенок Силикони | Потпирачот 360° Прстен

DEN 285.36
Производот е достапен

Достапност

[Галакси S21 Ултра Случај] Компатибилен со 6. 】(НЕ се компатибилни со безжично полнење). ★ Изненадувачки!Прстенот може да биде корисна потпирач кој е голем бонус кога ќе се гледа филм, се соочуваат со време, или само треба да имате телефон/стан во режим на пејсаж.Спакуван ★ 1 X Случај за Samsung Галакси S21 Ултра (Телефон и екран заштитник, не се вклучени) Работи Што Треба да ги Знаете : П : дали задниот поклопец мазна или груби заврши?A : Тоа е убаво да се изедначи површината на неа, која е различна од оние тешки случаи, капакот нема да се изгребани лесно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката