• Новак
ZQH Перење Sorter Количка Перење Количка Количка со потпирачи за раце Перење Sorter за Хотел Бања 4 Casters Собна Услуга Возен Количка со Сини Отстранлив Капак Перење Кошница

ZQH Перење Sorter Количка Перење Количка Количка со потпирачи за раце Перење Sorter за Хотел Бања 4 Casters Собна

DEN 1509.60
Производот е достапен

Достапност

Повеќенаменски Количка : Ова Организатор е Совршен за Облека, Но исто Така е Идеален за Додадени Складирање Насекаде Низ Куќата.Идеален за Валкани, Влажни и Мокри Алишта.Отстранлив Количка за Дизајн, Кеси Може да Биде Одвоен и Измиени.Универзална Тркала : Молчи Универзална Макара Лесно да се Движите.Совршен за хотели и Други значења.Материјал : Носат-Отпорни, Оксфорд и Нерѓосувачки Челик,Стабилен и Сигурен. 1. Нашите Производи Се Сите 100% Физички Снимки.Поради Светлина и го Следат Хроматските Аберации Прашања, на Производи Ќе Примите Може да Има Некои Хроматска Аберација.Ве Молам, Прости Ми!Сите Димензии Се Мери со Рака, Може да Постојат Грешки!2. Времето за Испорака е 7-21 Дена.Ако Не Сте Добиле Стоката во Рок од 30 Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас.Карактеристики : 1. на Перење Количка Е Направен од Нерѓосувачки Челик Што е Неверојатно Издржливи и Здрав за Употреба во Многу Средини.2. Количка Може да Биде Лесно да се Здипли за Складирање и Преносливост.3. Рамката Карактеристики Вртливата Castors Кои Не Означување и Гума Обложена за Намалување на Бучава Кога Превоз на Количка.4. на Тешки Торба Има Отпорен на Вода Обложени Внатрешниот Материјал Кој е Идеален за Валкани, Влажни и Мокри Алишта.Пакет се Вклучени : Перење Количка × 1 Note : 1. Поради Светлосни Ефекти, се Следи Светлината, Контрастот и Слично, Може да Има и Некои Мали Разлики во Тон на Боја на Слики и Вистинскиот Објект.2. Прирачник за Мерење, Производ Големина Може да Имаат 1-3 см Грешка.3. Датумот на породување е 10-15 Дена, се Врати во Рок од 30 Дена.4. Не сте Добиле Купувањето во Рок од 30 Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас во Времето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката