• Новак
DJASM Симпатична Цвет Сонце Лав Кадифен Играчки Цртан филм Полнети Животни Кукла Мека Перница Перница Деца Роденденски Подарок (Големина : 70CM)

DJASM Симпатична Цвет Сонце Лав Кадифен Играчки Цртан филм Полнети Животни Кукла Мека Перница Перница Деца Роденденски

DEN 8201.52
Производот е достапен

Достапност

Пополнување надолу памук : избраниот надолу памук, лесни и меки, не mildew, без мирис, побезбедна и поздрава.Мекото густа кадифен ткаенина е мека и мазна, се држи до кожата без иритација, и нема чуден мирис.Симпатична изразување : сладок изглед, слатки и слатки, слатки и слатки.Бебето е удобно да се допре, не се пролева за коса, не исчезнат, се чувствува удобно, без никаква стимулација, тоа е добар избор за подарок или само-колекција.Поле на примена : роденденски подароци, дома мебел, автомобил додатоци, кукли.Ткаенини : се Водат супер soft Filling : долу cotton Filling надолу памук : избраниот надолу памук, лесни и меки, не mildew, без мирис, побезбедна и поздрава.Мекото густа кадифен ткаенина е мека и мазна, се држи до кожата без иритација, и нема чуден мирис.Симпатична изразување : сладок изглед, слатки и слатки, слатки и слатки.Бебето е удобно да се допре, не се пролева за коса, не исчезнат, се чувствува удобно, без никаква стимулација, тоа е добар избор за подарок или само-колекција.Поле на примена : роденденски подароци, дома мебел, автомобил додатоци, кукли.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката