• Новак
Дрво Рутер Заграда, Рачни Рутер Заградата Електрични Ножици Конектор Основа за Дрво Slotting Резба 13‑36mm

Дрво Рутер Заграда, Рачни Рутер Заградата Електрични Ножици Конектор Основа за Дрво Slotting Резба 13‑36mm

DEN 887.76
Производот е достапен

Достапност

【Одличен Квалитет】Користење на CNC фино обработка алуминиум легура на база и задебелена пластични заграда, со стабилна структура, тешко и отпорни на абење. 【Едноставна Операција】се Однесуваат на скала mark за да се набљудуваат на средување на машина длабочина, прилагодете го отворот за длабочината и го заклучите за да почнете со работа. 【Прилагодливи】Олабавување на шрафовите на база престане да се прилагоди стоп за отворање да се прилагодат на различни плоча дебелини. 【Стабилна Работа】лимитот цевка дизајн им овозможува на блок да се менува паралелно, и slotting е мазна и не се заглавени, со висока ефикасност. 【Компатибилност】Оваа slotting заградата често се користи во DIY мебел, и погодна за FFO4‑6 FF02‑6 тример со дијаметар од 65 MM.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката