• Новак
3 Еез Коса Snood Нето Пунџа Покрие Barrette Коса Клип за Жените Мрежа Професионални Коса Hairnets (Зелен)

3 Еез Коса Snood Нето Пунџа Покрие Barrette Коса Клип за Жените Мрежа Професионални Коса Hairnets (Зелен)

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

Ова цвеќе коса snood ќе одговара на повеќето фустан, костим и други облека добро и да ви даде чувство на професионални дама во канцеларија.Домот headdress погодни за работа, забава или датум со убави цвеќиња.Тоа може да се врзуваат на вашата долга коса.Во текот на летото, твојот врат е веќе топло.Во зима, долга коса веќе не влијае на вас да носат шамија или носат висока јака грб.Направен од висок квалитет на платно, полиестер, појас, челик клип, што го прави повеќе издржливи и antirust.Таа има висока еластичност.Клипот е многу силна што може да се одржи вашата коса цврсто.Совршен коса додаток со елегантен изглед и формална за секоја прилика.Пакетот вклучува 3 бои цвеќиња barrette пунџа покрива.Чувајте ги вашите уредната коса и стилски.Лесно да се среди косата, да не се појави неуредна; ве молиме имајте во предвид дека нето-е компактен, па косата е премногу дебела за да се применуваат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката