• Новак
KEO Мелничката 81368 Стандард Дијаметар Конвексни Мелење Машина,CVS Стил, 1 Арбор Дупка, 12 Заби, 3/16 Конвексен Радиус, 3/8 Круг со Дијаметар, 2-3/4 Сечење Дијаметар, ХСС, TiAlN Сло?

KEO Мелничката 81368 Стандард Дијаметар Конвексни Мелење Машина,CVS Стил, 1 Арбор Дупка, 12 Заби, 3/16 Конвексен

DEN 4537.68
Производот е достапен

Достапност

Производство на женски пол круг.Форма борат за лесно resharpening.Стандард дијаметар.KEO Мелење Секачи е признат лидер на пазарот во САД за мелење секачи.Ние ги користиме на највисоко контрола на квалитет стандарди за производство мелење секачи.ХСС Мелење Машина - Стандард Дијаметар Конвексни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката