• Новак
Џеј Strongwater Lorraine - Камен Работ 4 x 6 Рамка - Флора

Џеј Strongwater Lorraine - Камен Работ 4 x 6 Рамка - Флора

DEN 11400.00
Производот е достапен

Достапност

Рамка вашите најблиски со нашата раздвижена зелена и розова ombré Lorraine 4" x 6" Рамка.Рачно поставување со Сваровски кристали - совршен прилог на боја за вашиот дом.Џеј Strongwater е дизајни се вкоренети во накит одлуки и се потсетува на убави, стариот свет opulence.Секое парче е прецизно рачно изработени и bejeweled со полу-скапоцени камења, често се потребни неколку недели за да се заврши.Џеј Strongwater парчиња се стручно се рачно изработени и се од исклучителна, преданија квалитет.Материјали : Pewter Рамка со 14 K злато заврши, рака-емајлирани и рака-сет со Сваровски кристали на Џеј Strongwater Род Ајленд работилница.Димензии : 5" W x 7" H. Рамка вашите најблиски со нашата раздвижена зелена и розова ombré Lorraine 4" x 6" Рамка.Рачно поставување со Сваровски кристали - совршен прилог на боја за вашиот дом.Материјали : Pewter Рамка со 14 K злато заврши, рака-емајлирани и рака-сет со Сваровски кристали на Џеј Strongwater Род Ајленд работилница.Димензии : 5" W x 7" H Џеј Strongwater е дизајни се вкоренети во накит одлуки и се потсетува на убави, стариот свет opulence.Секое парче е прецизно рачно изработени и bejeweled со полу-скапоцени камења, често се потребни неколку недели за да се заврши.Сите Џеј Strongwater парчиња се стручно се рачно изработени и се од исклучителна, преданија квалитет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката