• Новак
Станица за лемење 995D 2 Во 1 Лемење Топлина Rework Станица за Лемење Железо Топол Воздух 110V / 220V Со Бесплатен Дар Железо Совети Грејач Жица Tweezer (Боја : SET-1)

Станица за лемење 995D 2 Во 1 Лемење Топлина Rework Станица за Лемење Железо Топол Воздух 110V / 220V Со Бесплатен

DEN 9459.12
Производот е достапен

Достапност

Голем екран LCD дисплеј, функција инструкции на прв поглед, компактна шасија, преносни, моќен, убав. Таа донесува повеќе моќни, стабилни перформанси на ПРОЦЕСОРОТ. Таа донесува ПИД прецизност и контрола на температурата алгоритам, на температурни флуктуации спектар на ≤ ± 1 °C.Спиење време setting Features1.Динамичен правец на ветер display3. Таа донесува ПИД прецизност и контрола на температурата алгоритам, на температурни флуктуации спектар на ≤ ± 1 °C. Голем екран LCD дисплеј, функција инструкции на прв поглед, компактна шасија, преносни, моќен, убав.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката