• Новак
Ревност Силикони се Задржи Свежа Складирање Херметички Печат Капаци, Обновливи Еко-Пријателски Класичен Дизајн (28cm) -Темно Сива боја

Ревност Силикони се Задржи Свежа Складирање Херметички Печат Капаци, Обновливи Еко-Пријателски Класичен Дизајн

DEN 845.76
Производот е достапен

Достапност

Производителот гаранција може да не се применува.Врвен квалитет со силиконска складирање капак работи за едноставен вакуум вшмукување која создава херметички печат до продавница и да се задржи свежа храна, и може да се мијат и се користи повторно и повторно.Со својата вакуум вшмукување, тоа создава херметички печат за да ги зачувате и да ги задржи на храната свежа на двете високи и ниски температури, па може да се користи на плоча или во фрижидер.Секој детал на производот и неговата употреба е scrutinised да се создаде производи ќе сакаат да се потпрат и да го користите секој ден.Топлина отпорни на 250 C/482 F.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката