• Новак
IMIRROR Пластовидно Ручек Контејнери Бенто Обновливи Кутии Ручек Кутии Патување Контејнери Повеќенаменски

IMIRROR Пластовидно Ручек Контејнери Бенто Обновливи Кутии Ручек Кутии Патување Контејнери Повеќенаменски

DEN 2136.00
Производот е достапен

Достапност

[Идеални за зачувување на храната] : Одговара за ориз, тестенини, сосови, овошје, салати, супи и здрави закуски.Чување и транспорт на храна самоуверено со нашите бенто контејнери. [Пластовидно] : Еднократно мулти-цел чување на сад.Пепелниците и капаци гнездо заедно, магацинот уредно.вклучуваат interlocking капаци кои се држат за тесна печат за време на употреба и гнездо заедно со леснотија за складирање. [Погодно] : Овој пригоден контејнери кои се дизајнирани да служат совршен дел треба да носат храна за работа, училиште, салата,, парк и сите други отворено прилика. [БЕЗБЕДНО] : Направена од храна безбедно BPA free to микробранова, замрзнување, и се користат во врвот полица. [Гаранција] : Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ќе се добие целосна наплата без прашања праша гаранција.Ако објектот не го задоволува вашата потреба, нашата служба за корисници се слободни-кавга за вас да го решат вашиот проблем со ручек чаши.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката