• Новак
Чување На Клупата, Складирање Вклучени: Да, Главен Материјал: Тапациран

Чување На Клупата, Складирање Вклучени: Да, Главен Материјал: Тапациран

DEN 18683.04
Производот е достапен

Достапност

Доаѓа со 3 seatings, Материјал : 97% Полиуретан и 3% полиестер.Направена од цврст композитни дрво и тапациран во мека, издржливи ткаенини, овој елегантен складирање клупата карактеристики ретро-инспириран шема во нијанси на сива.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот. Доаѓа со 3 seatings може исто така како следниве производи 1.Складирање Вклучени : Да, Главен Материјал : Тапациран. Модел : Ikat 3. Главен Материјал : Тапациран 2.75" H x 36" W x 17" Д ГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ 1.Кадифен, поместена капак крие корисна за складирање бин кој нуди stow-далеку простор за постелнина и knick knacks.План започнува на датумот на купувањето. Gupton Тапациран Клупата, Целокупната : 18" H x 48" W x 18" D, Текстил Материјал : Полиестер Мешавина 5.Мека на допир тапацир создава совршено место за седење, Ноктите копчето. Тапациран : Да КАРАКТЕРИСТИКИ 1.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден. Вкупно : 17. Главен Материјал Детали : Полиуретан; Полиестер СКЛАДИРАЊЕ ВКЛУЧЕНИ 1. Мека на допир тапацир создава совршено место за седење 5. Ноктите копчето 4.Оваа кадифен ткаенина клупата со антички златни нокти -глава намали на престилка на клупата додава модерна талент за повик за седење и вклучува екстра три појавување seatings.Преносливи со подароци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката