• Новак
qfkj Практични 100pcs 3# Затворени Крајот Најлон Серпентина Патентите се Прилагоди на Шиење Занает (3-40 Инчи) 7.5-100 см (20/Боја), Материјали за Шиење (Боја : Микс, Големина : 100cm)

qfkj Практични 100pcs 3 Затворени Крајот Најлон Серпентина Патентите се Прилагоди на Шиење Занает (3-40 Инчи)

DEN 2018.40
Производот е достапен

Достапност

Патент Тип : Близок-Крај.Функција : Автоматско Заклучување.Пластични Тип : Nylon.Net должина на патент заби : (7.5-100cm) ( 3-40 инчи )( прибл.).Употреба : Чанти, Облека, Дом На Текстил, Чевли. 100pcs 3# Затворени Крајот Најлон Серпентина Патентите се Прилагоди на Шиење Занает ( 3-40 Инчи) 7.5-100 СМ (20/Боја), Патент Тип : Затвори-End Feature : Авто Lock Material : Plastic Plastic Тип : Nylon Use : Чанти, Облека, Дом на Текстил, Shoesamount : 100pcs Net должина на патент заби : (7.5-100cm) ( 3-40 инчи )( прибл.) Одговараат за занаети, костим, детска облека, додатоци, костим украсување итн.answer : ___________________________ note : 1. Поради разликите во набљудувачите и осветлување, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи некои разлики.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката