• Новак
3M 201+ Маскирање Лента, 4.4 Мили, 3 x 60 yds, Тен, 12/Случај, 3M Акции# 7000124884

3M 201+ Маскирање Лента, 4.4 Мили, 3 x 60 yds, Тен, 12/Случај, 3M Акции 7000124884

DEN 1737.60
Производот е достапен

Достапност

За мала до средна должност внатрешна употреба.Мазна и conformable.Лесно да се справи, се применува и да се отстрани во едно парче.Идеален за занимаваат, означување и идентификација.Палачинка хартија поддршка со гума врз основа лепило.Withstands температура до 200° С до 30 минути. 3 M Акции # 7000124884, Серија 201+. 3 инчен x 60 yds. 3 M 201+ маскирање лента.За мала до средна должност внатрешна употреба.Мазна и conformable.Лесно да се справи, се применува и да се отстрани во едно парче.Идеален за занимаваат, означување и идентификација.Палачинка хартија поддршка со гума врз основа лепило.Withstands температура до 200° С до 30 минути.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката