• Новак
Yoidesu 10.1 инчен Монитор,Преносни Security Monitor,1280 X 800 HD видео надзор Monitor LCD Боја на Компјутерски Екран со HDMI VGA AV Влез,Игри Екран на Допир (НИ Приклучок)

Yoidesu 10.1 инчен Монитор,Преносни Security Monitor,1280 X 800 HD видео надзор Monitor LCD Боја на Компјутерски

DEN 1941.60
Производот е достапен

Достапност

Осетлив на допир.Поддршка 10 допир места.Целосна метална обвивка, индустриски одделение квалитет.Долг животен век. 10.1 во 16 : 10 широк екран со 1280*800 резолуција.Обезбеди поголема гледање област.Поддршка на различни инсталација методи.Широко се користи во разни комерцијални места, како што се градежни машини, медицинска опрема, или терминал само-услуга машини.Карактеристики : 1. Осетлив на допир.Поддршка 10 допир места. 2. Целосна метална обвивка, индустриски одделение квалитет.Долг животен век. 3. 10.1 во 16 : 10 широк екран со 1280*800 резолуција.Обезбеди поголема гледање област. 4. Поддршка на различни инсталација методи. 5. Широко се користи во разни комерцијални места, како што се градежни машини, медицинска опрема, или терминал само-услуга машини.Спецификации : Димензии : 10.1 во Екранот размер : 16 : 10 Физичка резолуција : 1280*800 Осветленост : 400 CD/m Контраст : 1000 : 1 Агол на гледање : 89/89/89/89 време на Одговор : 8ms Сигнал интерфејс : BNC/VGA/HDMI/AV допир USB факултативна Работната средина : -20~60°C Школка материјал : метал школка Фреквенција : 60-75 HZ Влезен напон : DC12 V светлото : WLED Номинална моќност : ≤10 W боја на каросеријата : default црна (Бело може да се прилагоди ) Јазик : 8 јазици, вклучувајќи англиски/Кинески Инсталација метод : вградени инсталација, монтирање на ѕид, десктоп заградата инсталација, итн.Големина : Прибл. 245*168*40 MM/9.65*6.61*1.57 во Пакет Листа : 1 * * * врши Мониторинг 1 * Следење Заградата 1 * Заградата Додаток 1 * HDMI Кабел 1 * Адаптер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката