• Новак
Bedgear Противалергиски Бура Перформанси Перница – Големина 1.0 - Ладење Перница со Перат, Отстранлив Капак и се Одлични за Назад, Страна, и Стомакот Прагови

Bedgear Противалергиски Бура Перформанси Перница – Големина 1.0 - Ладење Перница со Перат, Отстранлив Капак и се

DEN 4799.76
Производот е достапен

Достапност

Најдобрите Ладење Перница Изработена со BEDGEAR на услугата за инстант ладење Вер-Tex ткаенина технологија, Бура е дизајниран за да се задржи кул цела ноќ долго со растурање на топлина оддалеченост од телото, додека спиеш.Дише – BEDGEAR е Бура 1.0 Перница доаѓа со дише, Воздух-X мрежа на сите четири страни за да се обезбеди континуирано струење во и околу перница.Двојно-Еднострани – Прилагодете ја вашата удобност ниво со само флип.Факт Поддршка – Карактеристики BEDGEAR е патентиран Реагираат одговорно пена круна за да се обезбеди фирмата е во согласност притисок олеснување на едната страна.Мемориска Пена, се Чувствуваат - Бура е исполнет со Реагираат мешавина од аспект на пена што вклучува рендан Реагираат материјали помешан со свила-како влакна за помек, кадифен чувствуваат дека никогаш не оди станот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката