• Новак
Smart Watch за Жените, Фитнес Активност Tracker се Види со отчукувањата на Срцето, Спиење Монитор, Крвен Притисок Монитор, Менструален циклус, Полн Екран на Допир за Жени, Де?

Smart Watch за Жените, Фитнес Активност Tracker се Види со отчукувањата на Срцето, Спиење Монитор, Крвен Притисок

DEN 743.76
Производот е достапен

Достапност

Направени IP67 водоотпорен, тоа може да се носи во дожд,миење на рацете, лицето за перење, итн.Answer : ___________________________ NOTE : Smart Watch ве известува на повици кои доаѓаат, како и поддршка за читање на текст пораки за тоа, но НЕ поддржува одговарање на повици или да испраќате пораки на него. 【Класичен Нерѓосувачки Челик Дизајн】- Класичен тенок нерѓосувачки челик Метал Mesh циклуси и се спротивстави секојдневно носење, и ќе ви донесе пријатно чувство. 【Повеќе Вежби Податоци Снимање на Сцени】На податоци за снимање на Активност Tracker ги опфаќа речиси сите вашата дневна вежби, како што се одење, трчање, возење, јаже скокнеш, кошарка, бадминтон, кошарка.Уникатен деликатна изработка, мазни рабови од фино брусење, лесни.Ти никогаш нема да пропуштите пораките кои прашања,.Но, НЕ се за пливање и туш.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката