• Новак
SlumberSling - Дете столче Вратот Олеснување и Главата за Поддршка (Вашиот Избор на Шема)

SlumberSling - Дете столче Вратот Олеснување и Главата за Поддршка (Вашиот Избор на Шема)

DEN 478.80
Производот е достапен

Достапност

Дизајниран за да се обезбеди удобност и поддршка без ограничување на движење, Slumber Sling може да се користи со било конвертибилна или деца столче.На Slumber Sling ублажува вратот вирус за поспан години возеше заедно за нап време автомобил вози и долги патот патувања.Производот има положено безбедносни барања во професионална несреќа тест.Тоа е рачно изработени од органски памук во САД.Ве молиме ни e-mail за одредена шема - Мун Конвој, Стрели, Оди Риба, Foxy Polkadots, Treelined Розова, Tweety Розова, или ние ќе ги собереш еден по случаен избор.На Slumber Sling ублажува вратот вирус за поспан години возеше заедно за нап време автомобил вози и долги патот патувања.Го олеснува уморното грбот на родителите се обидуваат да лулка тешки глави.Дизајниран за да се обезбеди удобност и поддршка без ограничување на движење, Slumber Sling може да се користи со било конвертибилна или деца столче.Производот има положено безбедносни барања во професионална несреќа тест.Тоа е рачно изработени од органски памук во САД.Ве молиме ни e-mail за одредена шема - Мун Конвој, Стрели, Оди Риба, Foxy Polkadots, Treelined Розова, Tweety Розова, или ние ќе ги собереш еден по случаен избор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката